Good Time Czarter

Jachty morowe
Praca na morzu uczy pokory, rzetelności i dbałości o bezpieczeństwo. Państwa bezpieczeństwo jest dla nas absolutnym priorytetem dlatego nasze jachty są tak zbudowane i wyposażone aby czuli się Państwo na nich bezpiecznie i komfortowo w każdym momencie rejsu. Posiadają ubezpieczenia OC, CASCO i NNW. W sezonie 2016 proponujemy Państwu dwa jachty, obiecujemy rozbudowywać naszą flotę w jak najwyższym standardzie.


River Cruiser 39 "Król Życia"

Jacht typu River Cruiser 39, nazywany rzecznym krążownikiem. Jedna z największych jednostek turystycznych w rejonie Kanału Elbląskiego, na której swobodnie wypoczywa do 10 osób. Bardzo komfortowa i bezpieczna barka posiadająca trzy niezależne kabiny, WC z prysznicem, obszerną mesę z dodatkowymi kojami i zabudowany kokpit. Jacht posiada instalację 12V i portową 230V, zbiornik na wodę 300l, zbiornik na paliwo 100l, zbiornik na fekalia 600l. Manewry, jak na tak dużą jednostkę, są dość proste dzięki 25 konnemu silnikowi SUZUKI ze śrubą uciągową i sterowi strumieniowemu o mocy 3KW. Komfort, między innymi podnoszą: ogrzewanie wraz z instalacją ciepłej wody, lodówka, TV, radio. Pomocna okaże się również echosonda i nawigacja z mapami elektronicznymi regionu. Energię elektryczną dostarczają trzy banki baterii doładowywane z silnika, lądu i panelu fotowoltaicznego. Powyższe wraz z dużymi zbiornikami powoduje że jacht jest jednostką prawie autonomiczną, tygodniowy rejs to żaden problem. Nasz „Król Życia” to idealny wybór dla dwóch rodzin, chcących spędzić tygodniowy rejs na wodach naszego regionu. Ze szczegółami można o nim poczytać: RIVER CRUISER.

DANE TECHNICZNE:
Długość 11,8m,
szerokość 3,0m, zanurzenie 0,6m, wysokość nad KLW 2,8m
kabiny 3, załoga 10 osób, silnik zaburtowy 25 KM


Calipso 750 "Wolne od Szefa"
Jacht typu Calipso 750, debiut konstrukcji to 2009r i lifting wnętrza kilka lat później. Wygodna jednostka biorąca na pokład do 7 osób, dwie zamykane kabiny, obszerna mesa z rozkładanymi kojami i kabina WC z prysznicem pozwoli załodze czuć się komfortowo. Dwie instalacje 230V portowa i 12V jachtowa z dużymi akumulatorami ładowanymi z silnika, lądu i panelu fotowoltaicznego, zapewniają idealny komfort energetyczny. Zbiorniki stu litrowe, na paliwo i wodę, zapewniają kilkudniową autonomię. Na wyposażeniu, między innymi, znajdą Państwo lodówkę, kuchenkę gazową, TV, radio. W manewrach na pewno pomogą, oszczędny 20 konny silnik Suzuki ze śrubą uciągową i ster strumieniowy. Od wiatru i słońca ochronią Państwa daszek nad kokpitem i rozkładane Bimini. W deszcowe dni nudę zabije zestaw gier i książek. Pokład kąpielowy powoduje że kąpiele z jachtu to czysta przyjemność. Jedna duża rodzina lub grupa przyjaciół na pewno będą zadowolone z wybory tego jachtu. Więcej na: CALIPSO 750

DANE TECHNICZNE
Długość całkowita 8,8 m, szerokość
2,8 m, zanurzenie 0,5 m, wysokość nad KLW 2,7,
Kabiny 2, załoga 7 osoób, silnik zaburtowy 20 KM


Nasze jachty posiadają:

BEZPIECZEŃSTWO:

•    Silnik zaburtowe Suzuki 20 i 25KM
•    Ster strumieniowy 3KW
•    Dwie kotwice, koła ratunkowe
•    Kamizelki ratunkowe dla każdego członka załogi (dla dzieci dostosowane do ich wagi)
•    Gaśnice, Koc gaśniczy, czujnik gazu propan-butan, czujnik tlenku węgla i dymu
•    Duże akumulatory z ładowaniem fotowoltaicznym
•    Duży zbiorniki na zapasy (paliwo i wodę)
•    Echosonda i nawigacja z elektronicznymi mapami regionu


KOMFORT:
•    Ogrzewanie gazowe Truma z ciepłą wodą
•    WC morskie (Król Życia), wc chemiczne (Wolne od Szefa)
•    Prysznic z ciepłą wodą, lodówka, radio i TV
•    Kuchenka gazowa (Król Życia z piekarnikiem)
•    Poduszka dla każdego członka załogi
•    Materace na pokładzie słonecznym i w kokpicie
•    Elektryczna winda kotwiczna (Król Życia)

 

Więcej informacji tutaj

Kontakt, rezerwacja
GoodTimeCzarter, ul. Cicha 4, 14-400 Pasłęk
tel +48 608-455-390, tel.+48 604-325-127
kontakt@goodtimeczarter.pl

Odpowiedzi

Dodaj nową odpowiedź