Czarter jachtów Janmor 31 na Zalewie Wiślanym i Zatoce Gdańskiej

 

Zapytania o czarter, rezerwacja czarteru
tel. 601 664 545, mail: czarter.zalew.wislany@wp.pl

Przykładowa specyfikacja jednego z dostępnych jachtów Janmor 31 (s/y Uran)

Uran to luksusowy, duży jacht turystyczny, wyróżniony na Targach Wiatr i Woda klasy Janmor 31. Wygodny oraz przestrzenny, wyposażony w nowoczesny osprzęt ułatwiający pełną obsługę z kokpitu. Przeznaczony dla bardziej wymagających żeglarzy. Dzięki ergonomicznemu ukształtowaniu pokładu i zainstalowanemu wyposażeniu jest jachtem szczególnie wygodnym, bezpiecznym i przychylnym człowiekowi. Przestrzenne, niezwykle funkcjonalne wnętrze.

Na jachcie znajdują się dwie kabiny sypialne w części rufowej i jedna w części dziobowej. Na rufie została zamontowana także kabina z wc. Messa posiada dwie kanapy i stół gdzie można wygodnie odpocząć oraz spożywać posiłek. Za messą znajduje się kambuz. Jednostka została wyposażona w dużą ilość schowków i szafek, w których załoga spokojnie zmieści swoje rzeczy.

Podstawowe dane  
Model: Janmor 31 Rok produkcji: 2013Typ ożaglowania: Slup
Powierzchnia żagli: 40 m2Materiał kadłuba: Laminat Długość całkowita: 930 cm
Szerokość całkowita: 300 cm Zanurzenie minimalne: 45 cmZanurzenie maksymalne: 180 cm
Liczba koi: 8+2Silnik: przyczepny 

Wyposażenie
miecz uchylny, rolfok, sztywny sztag, grot z możliwością refowania,  lazy jack, patent do kładzenia masztu, pełna obsługa z kokpitu, reling, rufa otwarta, drabinka zaburtowa, tent,  wc morskie, oświetlenie wnętrza, zlewozmywak, doskonale wyposażony kambuza, kuchenka gazowa, dwupalnikowa, lodówka, instalacja wodna,  kosz dziobowy i rufowy, środki ratunkowe

Cennik na sezon 2017
Wszystkie ceny dotyczą jednego dnia czarteru. Ceny obejmują podatek VAT. Pobieramy kaucję zwrotną w wysokości 700 PLN. W szczycie sezonu (tj. od   30.06  do  01.09) oraz w tzw. długie weekendy  czarterujemy jachty w terminach co najmniej tygodniowych.  Przy czarterach do 3 dób włącznie doliczamy 25% ceny. Przy czarterach 2-tygodniowych i dłuższych udzielamy 10 % rabatu.

data od

data do

cena za dobę

05 kwiecień

28 kwiecień

380

29 kwiecień

03 maj

480

03 maj

31 maj

350

01 czerwiec

14 czerwiec

420

15 czerwiec

20 sierpień

480

20 sierpień

03 wrzesień

420

03 wrzesień

15 październik

380

   

Warunki rezerwacji

  • Jacht może zostać wynajęty tylko osobie pełnoletniej, posiadającej odpowiednie kwalifikacje.
  • Zainteresowana osoba powinna skontaktować się telefonicznie lub mailem wyrażając chęć wyczarterowania - podać swoje dane adresowe.
  • Rezerwacje jako dokonaną uznaje się tylko po potwierdzeniu wpłaty na konto 30 % wartości czarteru.
  • Rezerwacja zostanie potwierdzona telefonicznie, sms-em lub poprzez e-mail.
  • Na adres klienta zostanie wysłana umowa, z którą należy się zapoznać, podpisać i odesłać na podany adres razem z kserokopią uprawnień żeglarskich prowadzącego jacht.
  • Pozostała  kwota opłaty czarterowej, pomniejszonej o wcześniej wpłacony zadatek winna powinna zostać wpłacona przelewem na 14 dni przed odbiorem jachtu na konto wskazane w umowie. Jeżeli do terminu czarteru pozostało mniej niż 14 dni, umowa dochodzi do skutku jedynie po dokonaniu wpłaty przez klienta całości opłaty czarterowej okres objęty zgłoszeniem rezerwacji.
  • Kaucja na pokrycie ewentualnych strat wynosi 700 PLN i jest płatna gotówką na przystani przed rozpoczęciem rejsu, a rozliczana po jego zakończeniu.

Dodatkowe opłaty:

  • Wypożyczenie przenośnego GPS - 50 PLN/tydzień
  • Brudny jacht po czarterze - 150 PLN
Odpowiedzi

Dodaj nową odpowiedź