
Przystań kajakowa przy Żuławskim Ośrodku Kultury jest jedną z dwóch przystani kajakowych w Nowym Dworze Gdańskim. Pomost pływający ma długość około 15 metrów.
Przystań kajakowa przy Żuławskim Ośrodku Kultury jest jedną z dwóch przystani kajakowych w Nowym Dworze Gdańskim. Pomost pływający ma długość około 15 metrów. Uwaga! przed pomostem w wodzie znajduje się przeszkoda podwodna, która w praktyce uniemożliwia dobicie do pomostu jednostkom większym od kajaka.
W części brzegowej znajdują się szuszarki na kajaki, wiata piknikowa, miejsce na ognisko. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się przystań żeglarska Przystań Nad Tugą - opis tutaj i wodniacy mogą korzystać z jej zaplecza (bezpłatnie).
Warto przeczytać na mojej stronie także:
- Tuga-Święta - przystanie i miejsca schronienia - tutaj
- Tuga-Święta - przewodnik dla wodniaków - tutaj
Piotr Salecki (2025)
Przystań kajakowa przy Żuławskim Ośrodku Kultury w Nowym Dworze Gdańskim - fot. Piotr Salecki (2023)
Uwaga! Zauważyliśmy niepokojącą tendencję panującą wśród administratorów i redaktorów różnego rodzaju portali internetowych czy stron na facebooku. Otóż piszący tam artykuły i posty kopiują czyjeś treści i zamieszczają je jako własne, autorskie newsy, często nawet bez podania źródła, lub wręcz bez pytania o zgodę. Czym innym jest udostępnianie czyjegoś posta na facebooku, co jest dozwolone, a czym innym kopiowanie treści i publikowanie jej jako własnej, co jest naruszeniem praw autorskich. Kopiowane są nasze mapki i nasze materiały, a dowodem na to jest fakt, iż kopiujący powielają... również nasze błędy, które popełniamy, bo przecież nie jesteśmy nieomylni. Nie wyrażamy zgody na takie praktyki! Nie wyrażamy zgody na kopiowanie naszych materiałów bez uzyskania naszej zgody i bez podania źródła i autora materiału. Chętnie udostępniamy materiały z tej strony - po wcześniejszym zapytaniu i uzgodnieniu!
|
Odpowiedzi
Dodaj nową odpowiedź