Iława - Yamaha

Przystań należy do firmy F.H.U. BIS Zbigniew Majewski - autoryzowanego dealera Yamahy, która w tym samym miejscu ma swój serwis. Przystań znana pod nazwą Yamaha. Zlokalizowana jest w Iławie, przy ul. Sienkiewicza 30, tel. 89 648-64-75, 502-313-528, 692-009-068. W bezpośrednim sąsiedztwie przystani znajduje się przystań Związku Gmin Jeziorak. Na miejscu można zlecić naprawę silnika zaburtowego.

Piotr Salecki (wrzesień 2016).Przystań Yamaha - fot. Piotr Salecki (wrzesień 2016)


Przystań Yamaha - fot. Piotr Salecki (wrzesień 2016)


Przystań Yamaha - fot. Piotr Salecki (wrzesień 2016)

Przystań Yamaha - fot. Piotr Salecki (wrzesień 2016)

   
 Podziękowania dla przystani Pod Omegą w Iławie, Związku Gmin Jeziorak w Iławie i Andrzeja Różyckiego (Murfela) i Jerzego Makieły (JurMaka)
Ten artykuł i zdjęcia powstały dzięki dzięki Waszej pomocy. Przystań Pod Omegą udostępniła bezpłatnie infrastrukturę portową a jej właściciele i pracownicy udzielili wszechstronnej pomocy. Związek Gmin Jeziorak udostępnił możliwość bezpłatnego slipowania sprzętu używanego do rejsów. Andrzej Różycki udzielił ogromnej pomocy podczas przygotowania do rejsów. Jerzy Makieła wspierał mnie podczas przygotowania do locyjnych rejsów po Pojezierzu Iławskim i wielokrotnie brał w nich udział.
 
   

Odpowiedzi

Dodaj nową odpowiedź