Szałkowo - Azyl

Przystań gospodarstwa agroturystycznego. W odróżnieniu o wielu podobnych, tutaj żeglarze, także przypływający nawet na krótko, są mile widziani. Przystań ma rozbudowane pomosty stałe i pływające, na pomostach doprowadzone oświetlenie, przyłącza prądu i wody. Cumujemy dziobem lub rufą do pomostu, wykorzystując gęsto rozmieszczone boje cumownicze. Zaplecze lądowe to sanitariaty i prysznice, można również skorzystać z gastronomii.

Przystań Gospodarstwa Agroturystycznego Azyl: Szałkowo 11, Tel. 89 648 37 89, 781 12 12 23

Piotr Salecki (sierpień-wrzesień 2016)

Szałkowo - Azyl. Fot. Piotr Salecki (sierpień-wrzesień 2016)

Szałkowo - Azyl. Fot. Piotr Salecki (sierpień-wrzesień 2016)

Szałkowo - Azyl. Fot. Piotr Salecki (sierpień-wrzesień 2016)

   
 Podziękowania dla przystani Pod Omegą w Iławie, Związku Gmin Jeziorak w Iławie i Andrzeja Różyckiego (Murfela) i Jerzego Makieły (JurMaka)
Ten artykuł i zdjęcia powstały dzięki dzięki Waszej pomocy. Przystań Pod Omegą udostępniła bezpłatnie infrastrukturę portową a jej właściciele i pracownicy udzielili wszechstronnej pomocy. Związek Gmin Jeziorak udostępnił możliwość bezpłatnego slipowania sprzętu używanego do rejsów. Andrzej Różycki udzielił ogromnej pomocy podczas przygotowania do rejsów. Jerzy Makieła wspierał mnie podczas przygotowania do locyjnych rejsów po Pojezierzu Iławskim i wielokrotnie brał w nich udział.
 
   


Odpowiedzi

Dodaj nową odpowiedź